facebook

O nas

New page to firma, której misją jest wszechstronna edukacja społeczna i poznawcza małych i dużych :).

Wierzymy, iż entuzjazm i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi jest kluczem do szeroko pojęta edukację maluszków.

Dzięki przyjaznej atmosferze i poświęceniu dziecku maksimum uwagi i czasu zachęcamy je do aktywnego uczestnictwa w zajęciach gdzie zabawa staje się nauką a nauka zabawą...

Urszula Sobierajska
Pedagog, socjolog, specjalista ds. komunikacji, mediator.

Trener umiejętności interpersonalnych i pracy zespołowej. Wieloletni organizator wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży. Animator czasu wolnego dzieci i dorosłych. Pierwszy prowadzący programu "Rybki, Ryby, Wieloryby" w Akademii Zabawy i Rozwoju Octopus w Gdańsku. Nauczyciel akademicki Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Wykładowca Uniwersytetu Dzieci. Obecnie organizator i prowadzšcy imprez masowych i integracyjnych, szefowa sekcji animacji kulturalnej w Braniewskim Centrum Kultury.

W pracy z dziećmi najbardziej urzeka mnie ich prostota w postrzeganiu świata. Tu nie ma miejsca na fałsz. Jeśli dziecku coś się podoba dostaniesz natychmiastową informację zwrotną, jeśli czegoś nie akceptują również i to jest piękne!

Często, więc zadaje sobie pytanie kto kogo uczy...

Prywatnie przede wszystkim mama Zuzi i Mieszka potem długo, długo nic i ...wielbicielka psów, żeglarstwa, tańca współczesnego, Bieszczad i gotowania.